Opel potrącił śmiertelnie 46-letniego mężczyznę

Starogard Gdański - wypadek z udziałem pieszego3

KOCIEWIE/STAROGARD GD. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 46-letni mężczyzna doszło w miejscowości Ryzowie. Kierowca osobowego opla potrącił pieszego idącego po niewłaściwej stronie drogi.

Wczoraj ok. godz. 18 policjanci patrolujący miejscowość Ryzowie zauważyli na drodze wojewódzkiej nr 231 kilka stojących aut z włączonymi światłami awaryjnymi. Jak się okazało chwilę wcześniej doszło w tym miejscu do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili bezpośredniego świadka wypadku oraz za pośrednictwem dyżurnego wezwali pozostałe służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu śledczych wynika, że 35-letni kierowca osobowego opla jadąc w kierunku miejscowości Mirotki potrącił pieszego, który szedł po niewłaściwej stronie jezdni. Do wypadku doszło na prostym i nieoświetlonym odcinku drogi. Obrażenia jakich doznał 46-letni mieszkaniec gminy Morzeszczyn okazały się śmiertelne.

Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policjanci natychmiast zorganizowali objazd. Mundurowi sporządzili oględziny miejsca wypadku oraz rozbitego pojazdu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla był trzeźwy.

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. (KPP)

Starogard Gdański - wypadek z udziałem pieszego2

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *