Nocna bójka na noże

Gdynia - bójka

\GDYNIA. Pięciu mężczyzn w wieku od 24 do 34 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce z użyciem noży, która miała miejsce na Skwerze Kościuszki. Zatrzymano podejrzewanych – 4 mieszkańców Gdyni i jednego mieszkańca Redy. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali także 29 – latka, który posiadał ponad 1 kg amfetaminy. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
21 sierpnia br. około godz. 2 nad ranem na Skwerze Kościuszki doszło do bójki. W jej trakcie jedna osoba została poważnie ranna. Nad sprawą przez ostatnie trzy tygodnie pracowali policjanci z wydziału kryminalnego gdyńskiej komendy oraz śledczy z komisariatu w Śródmieściu. Funkcjonariusze dysponowali zapisem kamer z przebiegu zajścia. W sprawie zostało przesłuchanych kilkadziesiąt osób.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego w ubiegłą środę kryminalni zatrzymali trzech najbardziej agresywnych uczestników sierpniowej bójki, którzy używali noży.

Zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszało wczoraj łącznie 5 mężczyzn w wieku od 24 do 34 lat. Są wśród nich 4 mieszkańcy Gdyni i jeden mieszkaniec Redy. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ręce kryminalnych pracujących nad tą sprawą wpadł także 29-latek, który w mieszkaniu miał ponad 1 kilogram amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd w Gdyni zadecyduje dziś o jego dalszym losie.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *