Namierzony diler, w piwnicy przechowywał narkotyki

GDAŃSK. W piwnicy użytkowanej przez 23-latka policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celnej i psem specjalnie wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków znaleźli środki odurzające. Zatrzymano podejrzanego o udzielanie i posiadanie środków odurzających.

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z komendy miejskiej postanowili sprawdzić pewnego gdańszczanina, co do którego mieli informację, że posiada i udziela innym osobom narkotyki.

We wtorek w piwnicy użytkowanej przez 23-latka policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celnej i psem specjalnie wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków znaleźli woreczek z zawartością środków odurzających. Zabezpieczone narkotyki trafiły do dalszych badań, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie pracy nad tą sprawą kryminalni ustalili, że 23-latek w okresie od czerwca 2015 roku do stycznia br. w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielił co najmniej trzem osobom narkotyki w postaci marihuany.

W środę śledczy z komisariatu na Śródmieściu przedstawili zatrzymanemu 19 zarzutów udzielania narkotyków oraz posiadanie ziela konopi. Po przesłuchaniu prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *