Motorowerzysta ujęty przez księży. Szarżował na terenien kościoła

POMORZE. Motorowerzysta jechał całą szerokością jezdni a następnie wjechał na teren kościoła. Motorower którym jechał pochodzi z kradzieży. 20-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w nocy po północy dyżurny policji w Człuchowie przyjął zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym motorowerzyście ujętym przez dwóch księży na terenie kościoła w Czarnem.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 20-letni motorowerzysta najpierw jechał całą szerokością jezdni, a następnie wjechał na teren kościoła. Tam został ujęty przez dwóch księży.

Badanie stanu trzeźwości kierującego motorowerem wykazało, że ma on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnej bazie danych okazało się, że pojazd którym się poruszał pochodzi z kradzieży.

Funkcjonariusze zabezpieczyli motorower i zatrzymali mężczyznę.

20-letni mieszkaniec gminy Czarne przebywa w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *