Marsi kilka dni nad morzem

30 sec to Mars

GDAŃSK. Zespół Thirty Seconds to Mars, który zagra w ERGO ARENIE już 4 maja, do Trójmiasta przyjedzie nie tylko na sam koncert. Grupa zamierza spędzić w Polsce kilka dni.

Już w poniedziałek 4 maja w ERGO ARENIE  jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku w Polsce! W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi grupa Thirty Seconds to Mars. Organizatorzy spodziewają  się przybycia ponad 12 000 fanów z Polski i zza granicy spragnionych wyjątkowego show jakie zaserwuje Jared Leto z zespołem.

Grupa zamierza spędzić w Polsce kilka dni. Thirty Seconds to Mars w Trójmieście pojawią się już 3 maja. To właśnie tego dnia odbędzie się pokaz filmu „Artifact” w gdańskim Multikinie. Po koncercie Marsi  nie zamierzają od razu  opuszczać Trójmiasta. Muzycy planują spędzić w naszym kraju łącznie dwie noce.

– W tej chwili trwa uzgadnianie ostatnich szczegółów ich pobytu. Wielu rzeczy zdradzić nie możemy, ale na pewno mają sporo planów w związku z wizytą w Polsce. To nie ograniczy się tylko do samego koncertu – podkreśla Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE. – Warto też powiedzieć, że przyjeżdża z nimi duża grupa współpracowników. Łącznie będzie to 25 osób – dodają organizatorzy.

Tajemnicą jest, w jakim hotelu zatrzyma się zespół. Wiadomo jednak, że przez cały czas pobytu w Trójmieście grupa będzie dużo podróżować.

– Zespół zażyczył sobie w związku z tym trzy wysokiej klasy samochody – zdradza Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Jared Leto i jego koledzy przez cały czas będą jeździć między innymi Range Roverem i Range Roverem Sport. Te auta zostały przygotowane na specjalne życzenie zespołu.

Organizatorzy przypominają również, że można jeszcze nabywać ostatnie wejściówki na koncert w ERGO ARENIE. Sprzedaż prowadzona jest w internecie za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, w kasie ERGO ARENY, oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *