LISTA STRAJKUJĄCYCH – Ludzie 1988 r. na Wybrzeżu (nazwiska od S do U)

POMORZE. Tworzona jest przez „Solidarność” lista osób, które w różny sposób podejmowały działania strajkowo-protestacyjne na Wybrzeżu w maju i sierpniu 1988 r. Mogą się na niej znaleźć nie tylko czynnie strajkujący, ale też osoby wspomagające – osoby dostarczające żywność, drukarze prasy podziemnej, itd. Poniżej aktualna LISTA ’88. Nazwiska od S do U.

 

  1. Dorota Sabbo  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  2. Kazimierz Sadalski  – Stocznia Gdańska, strajk maj   1988r.
  3. Antoni Sadowski wraz z bratem – wsparcie dla strajkujących (m. in. dowóz żywności do portu),
  4. Marek Sadowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  5. Kazimierz Sadowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  6. Wiesław Sajnóg  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  7. Maria Sak – Port Gdański, kolportaż prasy bezdebitowej,
  8. Grzegorz Salewicz – GSR – członek Kom. Wydz. wydział HTiTPP sierpień 1988 r.
  9. January Samolewski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  10. Leszek Samson  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  11. Kazimierz Saniewski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  12. Leszek Sas – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  13. Joanna Sauter – strajk na UG;
  14. Zdzisław Sawicki  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  15. Henryk Sawicki  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  16. Krystyna Sawicz – Port Gdański, strajk 1988r.;
  17. Krzysztof  Sbieraj  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  18. Grzegorz Schmidt – pomoc organizacyjna dla strajkujących;
  19. Zbigniew Schreder – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  20. Mieczysław Sekuła  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  21. Jarosław Sellin – udział w strajku na UG – katolicki Związek Akademicki „VERBUM”, redakcja biuletynu podczas strajku sierpniowego w Stoczni Gdańskiej;
  22. Agata Semka i ojciec – pomoc organizacyjna dla strajkujących,
  23. Piotr Semka – Video Studio Gdańsk – realizator filmowy; strajki UG ’88;
  24. Adam Serwatka  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  25. Dariusz Seweryński  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  26. Tomasz Seyfreid  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  27. Mieczysław Sęczkowski – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  28. Józef Sianos   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  29. Józef Siciński – Port Gdański, strajk 1988 r.
  30. Józef Sieciński  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  31. Grzegorz Siemianowski – strajk PG, Biuletyn Strajkowy;
  32. Bogdan Siemiński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  33. Roman Siemiona  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  34. Zbigniew Siepsiak – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.;
  35. Wojciech Sierocki   – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  36. Dariusz Sikora  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  37. Roman Sikora – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.;
  38. Ś.p. Zygmunt Sikorski – Port Gdański, strajk 1988 r.
  39. Ś.p.Władysław Siła-Nowicki – doradca, maj, sierpień ’88;
  40. Zdzisław Sitarz  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  41. Marek Siudziński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  42. Krzysztof Siwek – Stocznia Gdańska -członek Komitetu Strajkowego  maj 1988 r.;
  43. Wiesław Skaliński  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  44. Marek Skarżyński  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  45. Andrzej Skiba  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  46. Bogdan Skoczylas  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  47. Roman Skompski   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  48. Mirosław Skorczyk   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  49. Roman Skorupski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  50. Tomasz Skotnicki –  uczestnik strajku na PG,
  51. Krzysztof Skronik  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  52. Bogdan Skrzek  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  53. Piotr Skrzyniarz – uczestnik strajku na UG;
  54. Artur Skrzypiec  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  55. Marek Skrzypkowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  56. Piotr Skrzypowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  57. Mieczysław Skulinowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  58. Ireneusz Skurczyński   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  59. Tadeusz Skutnik – dziennikarz, wsparcie informacyjne strajków z maja i sierpnia 1988 r.;
  60. Michał Skwarło – udział w strajku na UG (delegat z PG – Wydział Architektury), redakcja pisma NZS – „Polibuda”, członek komitetu międzyuczelnianego,
  61. Teresa Słapek  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  62. Henryk Sławiński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  63. Dorota Sławomir  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  64. Halina Słojewska – aktorka, sierpień ’88 – występ w Stoczni Gdańskiej,
  65. o.o. Tadeusz Słoma – organizacja spotkań w kościele św. Mikołaja (m. in. Stefan Bratkowski, Jacek Fedorowicz);
  66. Tatiana Smagała – pomoc poligraficzna dla Politechniki Gdańskiej,
  67. Stanisław Smigiel  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  68. Jan Smutek  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  69. Anna Snarska – strajk UG ’88;
  70. Łucja Snarska –  strajk UG ’88;
  71. Jarosław Snaza – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.;
  72. Wiesław Sobczak  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  73. Adam Sobecki   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  74. Krzysztof Sobieraj   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  75. Henryk Socha  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  76. Stefan Sojc  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  77. Roman Sokołowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  78. Andrzej Sokołowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  79. Czesław Sokołowski   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  80. Antoni Sokołowski –  GSR, członek Kom. Wydz. wydział Z-3.2  sierpień 1988 r.
  81. Bogdan Sołowiej   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  82. Tomasz Somiński – GSR, członek Kom. Wydz. wydział  TA sierpień 1988 r.;
  83. Danuta Sorge   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  84. Aleksander Sosnowski – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.;
  85. Andrzej Sosnowski – strajk UG ’88, członek Komitetu Strajkowego;
  86. Marek Sosnowski –  GSR, członek Kom.Wydz. wydział TZN, sierpień 1988 r.;
  87. Sylwester Sosnowski   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  88. Bernard Sosnowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  89. Wojciech Sosnowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  90. Edmund Soszyński – SG, Komitet Założycielski NSZZ „Solidarność”  29-04-1988 r.
  91. Bogusław Spodzieja   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  92. Marek Spychalski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  93. Kazimierz Stachurski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  94. Bogusław Stablewski   – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  95. Jan Stanecki   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  96. Tadeusz Staniszewski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  97. Prof. Jadwiga Staniszkis – doradca w Stoczni Gdańskiej w maju i sierpniu 1988 r.;
  98. Krzysztof Stankiewicz  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  99. Wacław Stankiewicz – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień 1988 r. członek KS sierpień ’88;
  100. Mariusz Stanowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  101. Jacek Stańczykowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  102. Bogdan Starościk  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  103. Mirosław Stasiak  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.;
  104. Bożena Stawicka  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  105. Leszek Stawicki  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  106. Antoni Stawikowski – pomoc organizacyjna dla strajkujących,
  107. Jan Stec   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  108. Zbigniew Stefański – Stocznia Gdańska, strajk maj i sierpień 1988 r. członek  KS sierpień ‘88; kara za prasę niezależną;
  109. Ryszard  Stefański  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  110. Roman Stegart – pomoc drukarska, maj, sierpień 1988 r.;
  111. Tomasz Steinborn  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  112. Prof. Andrzej Stelmachowski – doradca, sierpień ‘88
  113. Janusz Stępień – Gdańska Stocznia Remontowa, Komitet Strajkowy 1988 r.;
  114. Józef Stępień  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  115. Zbigniew Stępień  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  116. Robert Stępniak – FMW i NZS, uczestnik strajku na UG,
  117. Dariusz Sternik – Gdańska Stocznia Remontowa – Komitet Strajkowy 1988r.
  118. Tomasz Stoppa – FMW, strajk UG ’88, pomoc dla strajkujących w Stoczni Gdańskiej;
  119. Wojciech Stoppa   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  120. Robert Strzel  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.;
  121. Kazimierz Strzelczyk  – Stocznia Gdańska, strajk maj   1988r.
  122. Joanna Strzemieczna – strajk UG ’88;
  123. Mirosław Studniak – Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej – powstający, wsparcie strajków w maju i sierpniu 1988 r.,
  124. Krzysztof Sturgulewski   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.;
  125. Roman Stuszyński  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  126. Zbigniew Stybel – Ruch Społeczeństwa Alternatywnego, pomoc dla strajkujących, druk bibuły w ośrodku pomocy w kościele Św. Brygidy;
  127. Marian Stysiak  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  128. Piotr Suchara – aktor, sierpień ’88 – występ w Stoczni Gdańskiej,
  129. Ryszard Suchecki  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  130. Ryszard Suchocki  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  131. Gerard Suchomski   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  132. Tadeusz Sukowski z rodziną – pomoc dla strajkujących,
  133. Jerzy Sudek  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  134. Andrzej Sulanowski – Port Gdański, strajk 1988r.
  135. Wojciech Suleciński – udział w strajku na UG ’88;
  136. Tadeusz Sułkowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  137. Zdzisław Sumiński  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  138. Renisław  Supiński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  139. Stanisław Suski – GSR, członek Kom. Wydz. wydział  TA, sierpień 1988 r.;
  140. Krzysztof Suś   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  141. Paweł Swoboda  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  142. Krzysztof Sygietowicz –  GSR, członek Kom. Wydz. wydział W-3  sierpień 1988 r.
  143. Andrzej Sykała   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  144. Adriana Symonowicz– udział w strajku na UG;
  145. Leszek Symonowicz – strajk na UG,
  146. Józef Syska  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  147. Alojzy Szablewski – Stocznia Gdańska  Komitet Założycielski NSZZ „Solidarność” 29-04-1988r. przewodniczący KS maj i sierpień 1988 r. /odzn./;
  148. Jarosław Szablewski   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.;
  149. Krzysztof Szafrański  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  150. Dariusz Szaliński   – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  151. Czesław Szałkowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  152. Jan Szandrach  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  153. Tomasz Szanel – strajk PG;
  154. Józef Szarmach   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  155. ???? Szatkowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  156. Edmund Szczepankiewicz    – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  157. Piotr Szczepanik – piosenkarz – występował z koncertami – mimo ryzyka utraty sprzętu nagłaśniającego;
  158. Jacek Szczepankowski   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  159. Andrzej Szczepański – pomoc organizacyjna dla strajkujących,
  160. Grzegorz Szczepański  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  161. Jerzy Szczepański –  GSR, członek Kom. Wydz. wydział Z-3.4 sierpień 1988 r.
  162. Stefan Szczepański  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  163. Jerzy Szczygielski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  164. Sławomir  Szczyglak   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  165. Krzysztof  Szczypiński   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  166. Andrzej Szegda – Zakład mechaniki Precyzyjnej – strajk w 1988 r.,
  167. Wojciech Szeląg – strajk UG ’88;
  168. Zdzisław Szelęgowski    – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  169. Danuta Szewczyk  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  170. Dorota Szewczyk – FMW, wsparcie dla strajkujących, dostarczanie żwności,
  171. Krzysztof Szlajter  – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  172. Andrzej Szlajter   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  173. Antoni Szlendak   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  174. Stanisław Szlom   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  175. Lech Szmelter  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  176. Leszek Szmitke – udział w strajku na UG ’88;
  177. Bartosz Szmit – udział w strajku na PG;
  178. Radosław Szmytkowski – uczestnik strajku na UG;
  179. Prof. Jan Szomburg – pomoc organizacyjno-poligraficzna dla strajkujących;
  180. Ryszard Szostak  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  181. Grażyna Szot – strajk UG ’88;
  182. Grzegorz Szrejder  – SG, Komitet Założycielski NSZZ „Solidarność”, maj ’88; członek KS sierpień 1988r.
  183. Krzysztof Sztanderski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  184. Krzysztof Szufladowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  185. Andrzej Szulc – Ruch Wolność i Pokój, pomoc dla strajkujących pod kierownictwem Janiny Wehrstein, druk ulotek w kościele św. Brygidy, kolportaż;
  186. Marek Szulc   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  187. Piotr Szumała   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  188. Eugeniusz Szumiejko – pomoc organizacyjna dla strajkujących,
  189. Janusz Szura  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  190. Krzysztof Szutkowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  191. Edward Szwajkiewicz – członek  prezydium Komitetu Strajkowego SG, maj ’88
  192. Bogusław Szwarc   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988 r.
  193. Zbigniew Szwarcz   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  194. Krzysztof Szwarga   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  195. Bogusław Szwartz   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  196. Grzegorz Szwed – Port Gdański, członek Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego, sierpień 1988 r.;
  197. Robert Szwed   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  198. Jakub Szwehler  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  199. Krzysztof Szwindowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  200. Jacek Szwindowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  201. Bogusław Szybalski – wsparcie strajków z maja i sierpnia 1988 r.,
  202. Zygmunt Szydłowski – GSR, członek Kom. Wydz. wydział Z-1.2 sierpień 1988 r.
  203. Ryszard Szydłowski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  204. Tomasz Szyfried   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  205. Benedykt Szymański – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.
  206. Krystyna Szymańska – Stocznia Północna – strajk maj i sierpień 1988 r.
  207. Romuald Szymański  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  208. Eugeniusz Szymecki – Port Gdański, strajk 1988 r.;
  209. Roman Szymlek    – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  210. Jerzy Szyrwiel  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  211. Krzysztof Szyszkowski   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  212. Ś.p. Jan Szypniewski – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.
  213. Edward Ściubidło – Stocznia Północna – strajk maj i sierpień 1988 r./odzn./,   członek KS
  214.  Bronisław Śledź – – GSR, członek Kom. Wydz. wydział Z-1.2 sierpień 1988 r.
  215. Anna Ślęzak – wsparcie dla strajkujących,
  216. Kazimierz Śliwiński  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  217. Mirosław Śliwiński   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  218. Edward Ślusarczyk    – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  219. Marżonela Śmiałek   – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  220. Jan Śmita   – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  221. Grzegorz Śnierzycki   – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  222. Zdzisław Świder  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  223. Paweł Świerczyński – Stocznia Gdańska strak maj – sierpień 1988 r.; członek Komitetu Strajkowego  maj ’88 i sierpień 88r.;
  224. Leszek  Świerczyński  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  225. Julian Świerczyński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  226. Roman Świerszcz  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  227. Grzegorz Świerzyński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  228. Mirosław Świerzyński  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  229. Marek Świrtz  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  230. Marian Świtek – Port Gdański, strajk 1988 r.
  231. Henryk Tafel – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r.
  232. Roman Taran-Zygmański – Stocznia Gdańska, strajk sierpień 1988 r., rzecznik prasowy strajku ;
  233. Małgorzata Tarasiewicz – Ruch Wolność i Pokój, pomoc dla strajkujących, współpraca z dziennikarzami;
  234. Bogdan Taraszkiewicz – Port Gdański, strajk 1988r.
  235. Bogdan Taraszkiewicz  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  236. Marek Tarciak  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  237. Roman Tarka  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  238. Eugeniusz Tarzecki – Stocznia Gdańska, strajk maj 1988r.
  239. o.o. Stanisław Tasiemski – dominikanin, msze podczas strajku UG ’88;
  240. Marek Tatula  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  241. Mec. Jacek Taylor – prawnik – złożył 3 maja 1988 r. w Sądzie Wojewódzkim wniosek o rejestrację NSZZ  „S” w SG,
  242. Piotr Tchórzewski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  243. Piotr Terba  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  244. Marian Terlecki – Video Studio Gdańsk – realizator filmowy;
  245. Sylwester Terlecki  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  246. Anatol Teśluk  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  247. Kazimierz Tłomacki  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  248. Jerzy Tobiasz  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  249. Aleksander Todorowski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  250. Marek Tokarczyk – pomoc dla strajku w SG, kolportaż ulotek, jawne podpisywanie oświadczeń popierających strajki sierpniowe;
  251. Paweł Tokarski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  252. Krzysztof Tołodziecki  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  253. Andrzej Tomas – Stocznia Gdańska, strajk sierpień  1988r.
  254. Józef Potrykus – wsparcie strajku w Stoczni Gdańskiej,
  255. Roman Tomaszewski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  256. Zdzisław Tomaszewski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  257. Maciej Tomski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  258. Leszek Topaczewski  – Stocznia Gdańska, strajk  sierpień  1988r.
  259. Leszek Topczewski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  260. Jerzy Topolewski  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  261. Sławomir Topolski  – Stocznia Gdańska, strajk maj – sierpień  1988r.
  262. Kazimierz Trawicki  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  263. Halina Trawińska  – Stocznia Gdańska, strajk maj  1988r.
  264. Andrzej  Treder – Stocznia Północna – struktury podziemne 1988 r. /odzn./;

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *