Lekarz ginekolog z zarzutami: pedofilia oraz nielegalne aborcje?

KWP GDAŃSK - POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJ-RZANEGO O PEDOFILIĘ (3 kadr)

GDAŃSK. Pod gabinetem lekarskim został zatrzymany i aresztowany 58-letni lekarz ginekolog podejrzany o pedofilię oraz nielegalne aborcje. 

Kryminalni z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 58-letniego mężczyznę podejrzanego o wykorzystywanie seksualne nieletnich. Funkcjonariusze posiadają również informacje, że ten sam człowiek -€“ lekarz ginekolog, mógł mieć związek z dokonywaniem nielegalnych aborcji. Za te przestępstwa grozi nawet 12 lat więzienia.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zatrzymali 58-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Gdańska jest podejrzewany między innymi o wykorzystywanie seksualne osób nieletnich. Ponadto funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą uzyskali informację o tym, że zatrzymany, będąc lekarzem ginekologiem może mieć związek z dokonywaniem nielegalnych aborcji i wywoływaniem poronień. Mężczyzna został zatrzymany pod swoim gabinetem w jednej z dzielnic Gdańska i przewieziony do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za molestowanie osoby nieletniej można trafić do więzienia na 12 lat, natomiast przeprowadzenie nielegalnej aborcji zagrożone jest karą do 3 lat.

 

KWP GDAŃSK - POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJ-RZANEGO O PEDOFILIĘ (3) KWP GDAŃSK - POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJ-RZANEGO O PEDOFILIĘ (2)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *