Karambol w Cedrach Wielkich, jedna osoba ranna

PRUSZCZ GD. Na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych kierujący ciężarówką jadąc w kierunku Gdańska uderzył w forda fiestę, który oczekiwał na zmianę świateł. Fiesta pchnięta siłą uderzenia uderzyła w tył volkswagena polo, volkswagen uderzył w tył opla corsy, corsa w tył kolejnego volkswagena polo. Do szpitala trafił 55-letni pasażer volkswagena polo.

Dzisiaj o godz. 06.45 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni mieszkaniec Radomia jadący ciężarowym renaultem z naczepą w kierunku Gdańska uderzył w tył forda fiesty, który oczekiwał na zmianę świateł. 28-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego kierująca fiestą pchnięta siłą uderzenia najechała na tył volkswagena polo. 42-letni mieszkaniec Małdyt kierujący volkswagenem uderzył w tył opla corsy. 19-letni mieszkaniec Nowego Stawu kierujący oplem najechał na tył kolejnego volkswagena polo, którego kierowcą był 26-letni tczewianin. Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi. Do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku trafił 55-letni pasażer volkswagena polo. W miejscu wypadku obowiązywał ruch wahadłowy. O godz. 8.20 droga krajowa nr 7 w kierunku Gdańska została całkowicie odblokowana.

Policja apeluje o ostrożność! Kierowco jedź tak, aby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *