Jesień z Bazuną

Jak co roku zapraszamy na późnojesienne święto piosenki, podczas którego raz jeszcze poczujemy atmosferę przeglądu Bazuna i innych, podobnych imprez w bardziej kameralnej, wyciszonej wersji.

Pierwsza, galowa część tegorocznej Jesieni z Bazuną rozpocznie się w niedzielę, 3 grudnia o godzinie 18.00 na dużej górnej sali AK PG „Kwadratowa”. Jako pierwsze wystąpi Supetrio Krzysztof Jurkiewicz, Łukasz Nowak i Łukasz Majewski, które wraz ze skrzypkiem Adamem Marańdą wykona klasykę studenckiego, turystycznego szlaku. Później na scenie pojawi się istniejąca już 33 lata Grupa Bez Jacka wraz z zaproszonymi gośćmi.

Druga część, która zacznie się o godzinie 22.00, poświęcona będzie wspólnemu śpiewaniu piosenek zawartych we wznowionym po 50 latach historycznym Śpiewniku Sucharka. Na scenie wystąpią Wojciech Klocek i Wacław Nowicki. Swój udział zapowiedział sam Sucharek, czyli Zygfryd Kwiatkowski, redaktor wydawnictwa. Usłyszymy także współczesne, choć już dobrze znane ballady, o tematyce lądowej i morskiej, które wykona Kamil Badzioch.

Termin: 3.12.2017, godzina 18.00 (niedziela), otwarcie klubu: 17.30, wstęp wolny Miejsce: AK PG „Kwadratowa” Adres: Siedlicka 4, Gdańsk

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *