Jaworski: stenoramy z „rosyjską narracją”. „Wciągnięci w prowokację”?

W MEDIACH. Zdaniem Andrzeja Jaworskiego, posła PiS z Pomorza, doszło do kompromitacji prokuratury. Zarzuca dziennikarzom RMF FM, że za ich sprawą przedmiotem publicznej debaty stały się materiały stanowiące „rosyjską narrację”. Reporterowi wp.pl powiedział, że uważa, iż „materiały te zostały przygotowywane przez stronę rosyjską”. Dziennikarze „dali się wciągnąć w prowokację”. – Rosjanom zależy dziś na tym, aby najróżniejsze fałszywki były kolportowane i wzbudzały niepokój – powiedział Jaworski.

Andrzej Jaworski, poseł Prawa i Sprawiedliwości:

Najważniejsze pytanie, jakie należy sobie postawić w tej sprawie jest następujące: dlaczego cały czas bazujemy na kopiach, które były przegrywane, jak ujawnił jeden z dzienników, bez obecności przedstawiciela strony polskiej, a nie na oryginałach? Dopóki nie będziemy mieli do nich dostępu, wszystko, co się będzie pojawiało musi być traktowane jako niewiarygodne, bo bazuje na rosyjskiej propagandzie. (…)

Tylko międzynarodowa komisja może obiektywnie wyjaśnić przyczyny katastrofy i odpowiedzieć na pytania, które nurtują wielu Polaków. Najwyższy czas, by Ewa Kopacz i Bronisław Komorowski przestali się jej bać.

(źródło: wp.pl)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *