Feromony syntetyczne – lek na nieśmiałość i brak pewności siebie

Feromony PHEROMAX

Bycie nieśmiałym potrafi znacznie utrudnić funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Oczywiście posiłkujemy się nowymi technologiami, które wykluczają bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, ale jeśli chcemy kogoś poznać to i tak wcześniej czy później trzeba się będzie spotkać. Brak pewności siebie popsuł już niejedną randkę czy spotkanie biznesowe. Codziennie w komunikacji miejskiej możemy zauważyć smutnych ludzi ze wzrokiem wbitym w dal, które marzą o tym by z kimś porozmawiać, przytulić się lub po prostu tłumią w sobie żal po ostatniej porażce towarzyskiej lub biznesowej. Nie trzeba jednak na siłę zmieniać siebie, by poradzić sobie z tego typu problemami, gdyż nauka podsuwa swoim entuzjastom gotowe rozwiązanie – feromony syntetyczne.

Feromony – co to takiego?

Każde zwierze, a więc i człowiek, ma tak ukształtowany organizm, że reakcje i emocje jakie doświadcza powodują w nim wytworzenie określonego rodzaju feromonów. Mają one być takim nośnikiem informacji o atrakcyjności, pewności siebie, a nawet strachu. Przenoszone przez powietrze oddziałują na podświadomość innych osobników, co potrafi np. przekonać ich bez konfrontacji do tego, że wysyłająca je osoba czy zwierze dominuje w danym otoczeniu. Ich odpowiednie wyodrębnienie w laboratorium daje jednak szersze możliwości, gdyż można bez problemu zastosować tylko te feromony, które pozytywnie wpłyną na nasz wizerunek wśród członków grupy. Chcesz uchodzić za pewną siebie? Jesteś nieśmiały i wolisz jeśli to druga osoba inicjuje kontakt? Feromony to naukowo udowodniony środek, który zastosowany w odpowiednim stężeniu i składzie ma szansę ci w tym pomóc.

Rodzaje feromonów

Zainteresowanie feromonami jest obecnie tak duże, że najwięksi producenci starają się różnicować swoja ofertę nie tylko pod względem pojemności, ale i składu. Zdecydowanie więcej jest jednak wytwórców, którzy stawiają na tworzenie towarów z dodatkiem feromonów. Finalnie więc na półkach sklepowych możemy znaleźć feromony w czystej, stężonej postaci (bezwonne), których kilka kropel jest w stanie wywołać w pełni satysfakcjonujący efekt. Na regale obok stoi jednak asortyment perfumowany w postaci różnych pachnideł i kosmetyków z dodatkiem feromonów. Plusem tego drugiego rozwiązania jest to, że nuty zapachowe dobiera się w ich przypadku w celu podkreślenia atrybutów danej płci, natomiast zaletą bezwonnych preparatów jest ich moc oraz możliwość łączenia z własnymi perfumami.

Jak to działa?

Największym problemem osoby nieśmiałej jest zainicjowanie kontaktu. Podejście do drugiego człowieka nierzadko wiąże się z niemałą walka wewnętrzną i zbyt często taką walkę człowiek przegrywa. Można to jednak skorygować. Feromony to specyfik o podwójnym działaniu. Inne osoby odbierają ich użytkownika jako wartego poznania, atrakcyjnego, pewnego siebie i któremu można bez problemu zaufać. Natomiast sam użytkownik również nie pozostaje obojętny na działanie zastosowanego produktu, gdyż po pierwsze daje on większą pewność siebie, a po drugie o wiele łatwiej jest się takiej osobie rozluźnić, co jak wiemy ważne jest zarówno w kontaktach biznesowych jak i we flircie. Wszystko zależy też od tego, czy osoba, na której zamierzamy wywrzeć wpływ, nas zna, czy może będzie to nasze pierwsze spotkanie, gdyż feromony to nie zaklęcie magiczne – jeśli ktoś ma już na nasz temat wyrobioną opinię to trudno jest ją zmienić w ciągu jednej chwili, chociaż nie jest to niemożliwie. Nieśmiałość wcale nie musi być przeszkodą, bo jeśli, dajmy na to, kobieta użyje tego specyfiku to wcześniej czy później osoby w jej otoczeniu same zaczną inicjować pierwszy kontakt, a jej pozostanie jedynie go podtrzymać.

Portal SwiatFeromonow.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *