Dziambor na prezydenta Gdyni

GDYNIA. Artur Dziambor – wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy zapowiedział, że wystartuje w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Gdyni.

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Obecnie kończy drugi kierunek studiów na Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni. Od dwunastu lat nauczyciel języka angielskiego zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych, a od sześciu lat właściciel szkoły językowej. Wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy. Prezes oddziału gdyńsko-słupskiego Kongresu Nowej Prawicy. Współzałożyciel stowarzyszenia konserwatywno-liberalnego „KoLiber”. Założyciel i prezes stowarzyszenia „Młodzi dla Gdyni”. Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Cisowa w Gdyni.

Skupiony na doprowadzeniu do zmniejszenia ucisku podatkowego jaki Państwo stosuje na przedsiębiorcach i mikroprzedsiębiorcach. W związku z wykonywanym zawodem i obszerną wiedzą na temat funkcjonowania szkolnictwa, występuje jako specjalista ds. zmiany systemu edukacji w Polsce.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *