Dwa pola oraz skoda i wielka szkoda

wypadek

Trzy auta zderzyły się na drodze krajowej nr 20 na odcinku między Kościerzyną, a Łubianą. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena polo nie zachował  należytych środków ostrożności i najechał na tył vw polo, który uderzył jadącą z przeciwka skodę. Teraz policja szczegółowo wyjaśnia przyczyny tego zdarzenia.

W środę około godziny 13.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 20 po między Kościerzyną a Łubianą. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 35-letni kierowca volkswagena polo, nie zachował  należytych środków ostrożności i najechał na tył vw polo, którym kierował 19-latek. W wyniku tego zdarzenia auto uderzyło jadącą z przeciwka skodę Felicję kierowaną przez 22-latka. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalali przebieg oraz okoliczności wypadku, a także sprawdzili trzeźwość kierujących. Żaden z nich nie był pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę, rozsądek i ostrożność za kierownicą, by wakacje były spokojne, bez tragicznych zdarzeń drogowych.

Miejmy dużo tolerancji dla innych użytkowników dróg. Przestrzegajmy przepisów drogowych nie tylko z obawy przed karą, ale przede wszystkim z z uwagi na własne życie oraz naszych pasażerów, a także innych, korzystających z drogi po której się poruszamy. Kierowco noga z gazu!

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *