Dawid z Bytowa – przepadł. Ojciec zgłosił zaginęcie…

Bytow zaginony 14 letni Dawid sm

BYTÓW. Rodzina i policja poszukuje 14-latka – Dawida z Bytowa. Być może podróżuje z kolegami cinquecento w okolicach Żukowa.

Policjanci poszukują 14 – letniego mieszkańca Bytowa. Zaginięcie Dawida zgłosił jego ojciec. Informacje policjantów wskazują, że chłopak może przebywać w powiecie kartuskim w okolicach Żukowa i może podróżować wraz
z innymi osobami samochodem fiat cinquecento. Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 59 822 83 00 lub z najbliższa jednostką Policji pod nr telefonu 997.

Od wczoraj bytowscy policjanci poszukują 14 – letniego Dawida. Zaginięcie chłopca zgłosił jego ojciec. Mundurowi sprawdzili miejsca, w których może przebywać chłopak. Informacje jakie posiadają policjanci wskazują, że zaginiony może przebywać w powiecie kartuskim w okolicach Żukowa.

Zaginiony ma ok. 160 cm wzrostu. Ubrany był w czarną lub brązowa kurtkę, czerwoną bluzę z kapturem, niebieskie spodnie dżinsowe oraz obuwie sportowe.

Chłopak najprawdopodobniej może się podróżować wraz z innymi osobami samochodem fiat cinquecento.

Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 59 822 83 00 lub z najbliższa jednostką Policji pod nr telefonu 997

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *