Czołowe zderzenie, zginął 39-letni mężczyzna

KOCIEWIE/SKÓRCZ. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Wielki Bukowiec. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów zginął 39-letni mężczyzna.

Wczoraj kilka minut po godz. 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Wielki Bukowiec. Dyżurujący przy telefonie alarmowym funkcjonariusz natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy ze Skórcza, którzy potwierdzili otrzymane zgłoszenie. Interweniujący w tej sprawie mundurowi zastali na miejscu zdarzenia 2 rozbite samochody marki Audi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów do wypadku doszło, gdy kierowca audi A3 jadąc w kierunku Skórcza z nieustalonej do tej pory przyczyny zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku audi A4. Obrażenia jakich doznał 39-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, który kierował audi A4 okazały się śmiertelne. Drugi kierujący, 44-letni mieszkaniec Wrocławia trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Pracujący na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, sporządził oględziny miejsca wypadku i rozbitych pojazdów oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia. (KPP Starogard Gd.)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *