Chłopcy byli na orliku i ślad po nich zaginął…

SŁUPSK. Dwaj 12-latkowie zaginęli w sobotę ostatni raz byli widziani na boisku orlik na terenie gminy Słupsk. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą.

Chłopcy zostali odnalezieni w niedzielę po południu na terenie Słupska. Są cali i zdrowi. Policjanci ustalą okoliczności tej sprawy.

W sobotę ok. godz. 23 dyżurny otrzymał informację o zaginięciu dwóch 12-latków, którzy ostatni raz byli widziani na boisku orlik na terenie gminy Słupsk.

W poszukiwania natychmiast zostali zaangażowani wszyscy policjanci, którzy byli aktualnie w służbie, dodatkowo do jednostki zostali ściągnięci dodatkowi funkcjonariusze operacyjni. Od samego początku działaliśmy dwutorowo, policjanci z prewencji patrolowali okolicę poszukując chłopców, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego prowadzili ustalenia operacyjne. W trakcie poszukiwań śledczy rozpytali członków rodziny zaginionych chłopców oraz ich znajomych.

W niedzielę po południu policja otrzymała informację gdzie są chłopcy. Dwaj 12-latkowie zostali odnalezieni na terenie Słupska. Policjanci szczegółowo ustalą wszelkie okoliczności tej sprawy, te informacje zostaną przekazane do Sądu rodzinnego.  (KWP)

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *