Bójka w lokalu gastronomicznym – na szyi miał zawieszony nóż

GDAŃSK. Kryminalni z Komendy Miejskiej w Gdańsku będąc po służbie zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem. W jednym z lokali gastronomicznych na Śródmieściu 32-latek w trakcie awantury, która wywiązała się między nim, a innym mężczyzną, zadał mu cios nożem. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Sprawca mimo ucieczki został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W sobotę rano dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie, że do szpitala trafił mężczyzna z raną kutą. Policjanci szybko przyjechali na miejsce. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło kilka godzin temu w jednym z lokali gastronomicznych na Śródmieściu. Pomiędzy pokrzywdzonym, a nieznanym mu napastnikiem doszło do awantury, w wyniku której sprawca zadał mu cios nożem w okolicach pachy.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. Informacja o tym zdarzeniu trafiła do wszystkich patroli i funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego. Już po krótkim czasie kryminalni, którzy byli po służbie ustalili tożsamość sprawcy. Policjanci znaleźli go w innym lokalu na Śródmieściu. Na szyi miał zawieszony nóż, którym ugodził pokrzywdzonego.

32-letni gdańszczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *