Bicie Rekordu Polski w Dobble

gda dobble

GDAŃSK. Prosta gra – Dobble, może w nią zagrać każdy. Polega na jak najszybszym odnajdywaniu przez rywali par symboli na okrągłych, charakterystycznych dla tej gry kartach. W Gdańsku chcą ustanowić Rekord Polski w w liczbie osób jednocześnie grających w gry planszowe. 

W MEDIACH. W sobotę, 11 lipca o godz. 14, na stadionie PGE ARENA w Gdańsku chętni będą grali w grę Dobble, aby ustanowić Rekord Polski w liczbie osób jednocześnie grających w planszówki.  Zaproszone są osoby które już grają oraz te, które chciałyby dopiero poznać świat gier planszowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Warto się wcześniej zapisać, aby mieć gwarancję miejsca.

Będzie to pierwszy tego typu rekord ustanawiany w Polsce.

– Spodziewamy się, że w trakcie bicia rekordu będzie głośno i bardzo wesoło, ponieważ do gry wybraliśmy popularne i uwielbiane przez całe pokolenia graczy Dobble – do udziału zachęca Paweł Kurnatowski, koordynator projektu z firmy REBEL. – Nie przez przypadek na sobotę wybraliśmy właśnie Dobble, gdyż jest to na tyle łatwa gra, że może w nią zagrać osoba, która nigdy nie miała do czynienia z grami planszowymi. Dobble to gra wymagająca refleksu i spostrzegawczości, wyjątkowo emocjonująca, ale zarazem prosta; grają w nią zarówno sześcioletnie dzieci oraz doświadczeni gracze. Polega na jak najszybszym odnajdywaniu przez rywali par symboli na okrągłych, charakterystycznych dla tej gry kartach. (źródło: gdansk.pl)

Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo REBEL, a partnerami PGE ARENA oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Więcej informacji i zapisy: http://rebel.pl/dobble/

gda dobble 2 sm

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *