Awanturnik groził podpaleniem mieszkania, straszył nożem

NOWY DWÓR GD. W małej miejscowości w powiecie nowodworskim w jednym z domostw doszło do nieporozumień pomiędzy lokatorami a właścicielem lokalu. W jej trakcie 39-mężczyzna groził kobiecie i mężczyźnie podpaleniem mieszkania, wymachiwał w ich kierunku nożem. Funkcjonariusze zatrzymali agresora i doprowadzili do policyjnej jednostki.

W niedzielę po godz. 19 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał informację o tym, że w jednym z mieszkań na terenie małej miejscowości w powiecie nowodworskim  awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobietę. Policjanci ustalili wstępnie, że 39-€“letni mieszkaniec powiatu będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę  w mieszkaniu, które wynajmował innemu mężczyźnie. W trakcie zdarzenia agresor miał grozić lokatorowi i jego opiekunce podpaleniem mieszkania, a nawet wymachiwać w ich kierunku nożem.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego, agresywnego mężczyznę i doprowadzili do komendy, gdzie spędził noc trzeźwiejąc w policyjnej celi.

Kolejnego dnia śledczy przedstawili 39-letniemu mieszkańcowi powiatu zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec dwójki osób. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na okres do 2 lat.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *