Audi w skręcający na posesją motorower

PRUSZCZ GD. Do wypadku drogowego doszło w Giemlicach gmina Cedry Wielkie. Kierująca audi w trakcie wyprzedzania motoroweru, który skręcał w lewo na posesję, uderzyła w jego lewy bok. Do szpitala trafiła 24-latka kierująca jednośladem. Podróżujące z nią 4-letnie dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. Obie panie były trzeźwe.

W środę (18 marca br.) o godz. 14.15 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że w Giemlicach doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny, zbadano również stan trzeźwości kierowców.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia mieszkanka gminy Cedry Wielkie jadąca w kierunku Suchego Dębu, w miejscowości Giemlice podczas skrętu w lewo na posesję została uderzona przez audi jadące w tym samym kierunku. 31-letnia mieszkanka gminy Pszczółki kierująca audi uderzyła w lewy bok motoroweru w trakcie jego wyprzedzania. Do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku trafiła kierująca jednośladem. Podróżujące z nią 4-letnie dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. Obie kobiety były trzeźwe.

Policja apeluje o szczególną ostrożność!

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *