Zrobić coś dla siebie – odrobina ruchu i ćwiczeń

POMORZE. Robert Korzeniowski, Bartosz Nowicki i Agnieszka Maciąg – aktywne trio zachęca do pomagania we Władysławowie.

Dwaj wybitni sportowcy – Robert Korzeniowski i Bartosz Nowicki oraz Agnieszka Maciąg znana modelka odwiedzą w najbliższy weekend (8-10.08.2014) Władysławowo. Będą przekonywać mieszkańców miasta i turystów je odwiedzających do aktywnego spędzania wakacji. Odrobina ruchu i ćwiczeń fizycznych to nie tylko okazja, żeby zrobić coś dla siebie. Przekazując pokonane kilometry, możemy również wesprzeć realizację szczytnego celu akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami – leczenie i rehabilitacja niepełnosprawnych ruchowo dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Do tej pory w akcji pomaga aktywnie ponad 300 tysięcy osób, którzy łącznie zebrali ponad 42 000 000 kilometrów! Teraz czas na Ciebie!

W najbliższy weekend akcja Pomoc Mierzona Kilometrami przyjedzie do słonecznego Władysławowa. Od piątku 8 sierpnia do niedzieli 10 sierpnia na plaży we Władysławowie zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu – aktywnym pomaganiem na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. W trakcie wydarzenia będzie można także spotkać się z ambasadorami akcji. Do Władysławowa przyjadą: Robert Korzeniowski, polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich, Bartosz Nowicki, brązowy medalista Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 1 500 m. Specjalnym gościem w strefie T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami będzie również Agnieszka Maciąg, znana modelka i aktorka. Cała trójka wspiera akcję, a we Władysławowie będzie zachęcać innych do tego samego.

W strefie T-Mobile mieszkańcy Władysławowa będą mogli wykazać się formą w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także dowiedzieć się w jaki sposób zadbać o zdrowie i smukłą sylwetkę. Dodatkowo, dla tych, którzy sprawdzą swoje umiejętności w konkursie Wiedza i Siła czeka wyjątkowa nagroda – rejs katamaranem po Bałtyku!

Zebrane we Władysławowie kilometry wesprą osiągnięcie czwartego z ośmiu etapów jakie T-Mobile stawia przed uczestnikami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami tj. pokonania do 9 sierpnia 43 milionów kilometrów. Jeśli czwarty etap zostanie ukończony sukcesem to dzięki T-Mobile kolejne 200 tys. zł trafi na rzecz podopiecznych fundacji Nie jesteś sam. Zebrane kilometry wezmą udział w konkurencji „Sztafeta Miast”, która odbywa się w każdej miejscowości odwiedzanej przez akcję.

Wyniki etapu projektu: www.kilometrami.pl

O akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami

Pomoc Mierzona Kilometrami (PMK) to ogólnopolska akcja społeczna, której organizatorem jest firma T-Mobile Polska. Tegoroczna edycja akcji jest kontynuacją zeszłorocznego projektu, w który zaangażowało się ponad 250 tysięcy uczestników. Do akcji mogą włączyć się wszyscy użytkownicy smartfonów, którzy biegają, jeżdżą na rowerze, rolkach, spacerują lub uprawiają sport na wózku. Pokonane kilometry zliczane są za pomocą bezpłatnej aplikacji Endomondo Sports Tracker, którą należy zainstalować na smartfonie, a następnie przyłączyć się do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Projekt składa się z 8 dwutygodniowych etapów, a każdy etap to inny kilometrowy cel, jaki muszą wspólnie pokonać uczestnicy akcji. Wszystkie zebrane kilometry zostaną zamienione na wsparcie finansowe dla niepełnosprawnych dzieci. Akcja trwa w okresie 14.06 – 28.09.2014. Wśród zbierających kilometry jest szereg znanych i lubianych osób, których zaangażowanie zagrzewa do aktywności i zachęca do uczestnictwa w akcji.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *