Agencja Rozwoju ostrzega: Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze!!!

POMORZE. Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty… Pracownicy Agencji nie mają prawa proponować odpłatnych usług dotyczących  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze…

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Agencja przestrzega przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów.

Jak informuje Agencja, materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

PARR S.A. informuje, że ich pracownicy nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie. (źródło:parr.slupsk)

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *