Zwłoki w płonącym budynku.Ogień od zwarcia

POWIŚLE. W pożarze budynku znajdującego się w miejscowości Bronisławowo gm. Sadlinki zginął 58-letni mężczyzna. Do nieszczęścia mogło dojść prawdopodobnie przez zwarcie instalacji elektrycznej.

W miniony piątek (06.01.br.) około godz. 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie został powiadomiony o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Bronisławowo w gminie Sadlinki. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi gdzie zastali straż pożarną prowadzącą akcję gaśniczą. W jednym z pomieszczeń płonącego budynku, funkcjonariusze znaleźli zwłoki, najprawdopodobniej 58-letniego właściciela domu.

Teraz śledczy będą szczegółowo ustalać przyczynę pojawienia się ognia. Ze wstępnych oględzin wynika, że do pożaru nie przyczyniły się osoby trzecie, a do nieszczęścia mogło dojść prawdopodobnie przez zwarcie instalacji elektrycznej. Jednak dokładna przyczyna tego tragicznego zdarzenia będzie znana po zakończeniu śledztwa.

Policja ostrzega. Bądźmy ostrożni podczas dogrzewania się piecykami różnego rodzaju. Nie podpinajmy zbyt dużej ilości urządzeń grzewczych pod jedną instalację, bo może dojść do zwarcia i może to być przyczyną ogromnej tragedii. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *