Zginął 50-letni motocyklista

STAROGARD GDAŃSKI - ZGINĄŁ 50-LETNI MOTOCYKLISTA.rozbity motocykl

KOCIEWIE/ZBLEWO. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w pobliżu miejscowości Semlin. W wyniku czołowego zderzenia motocykla z osobowym volkswagenem zginął 50-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego.

W piątek około godziny 7:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. otrzymał zgłoszenie o tragicznym w skutkach wypadku drogowym jaki wydarzył się w pobliżu Semlina.

Funkcjonariusz, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki, funkcjonariuszy grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz policyjnego technika.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że do wypadku doszło na zakręcie drogi powiatowej prowadzącej do miejscowości Pinczyn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych 50-letni motocyklista zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że 40-letni kierowca golfa był trzeźwy. Obrażenia jakich doznał motocyklista okazały się śmiertelne.

Mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych pojazdów. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. (KPP)

STAROGARD GDAŃSKI - ZGINĄŁ 50-LETNI MOTOCYKLISTA.rozbity volkswagen

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *