Zginął 20-letni kierowca. Wjechał w drzewo

pol starogard smierc na drodze 33374KOCIEWIE. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Bojanowo. Wskutek uderzenia w przystanek autobusowy i drzewo zginął 20-letni mężczyzna kierujący bez prawa jazdy volkswagena.

Wczoraj kilka minut po godz. 17 dyżurny ze Starogardu Gd. otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze powiatowej w miejscowości Bojanowo.
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy, do zdarzenia doszło, gdy kierowca volkswagena na prostym odcinku drogi kończył manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego z przyczepą. 20-letni kierowca golfa prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w murowany przystanek autobusowy i drzewo. Obrażenia jakich doznał mieszkaniec powiatu starogardzkiego okazały się śmiertelne. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.
Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitego auta. Policyjny technik zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *