Utrudnienia związane z budową Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

BarniewickaOBJAZD_1

KOLEJNE ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ZWIĄZANE Z BUDOWĄ PKM. Na ul. Barniewickiej w Rębiechowie powstanie tymczasowy przejazd kolejowy.

 W poniedziałek 21 lipca 2014 r., ok. godz. 9.00, zamknięty zostanie przejazd ul. Barniewicką w Rębiechowie, w miejscu skrzyżowania drogi z budowaną linią Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Przez trzy tygodnie kierowcy jeździć będą w tym miejscu po tymczasowym objeździe, równolegle do istniejącej drogi, a następnie po tymczasowym przejeździe kolejowym.

Zamknięcie tego odcinka drogi jest niezbędne w związku z trwającymi już w tym miejscu pracami torowymi. Odgałęzienie linii PKM w kierunku Kościerzyny przecinać będzie bowiem ul. Barniewicką, która z obu stron kończyć się będzie ślepo przed torami PKM. Zanim to jednak nastąpi, przez kilka miesięcy kierowcy będą w tym miejscu jeździć po tymczasowym przejeździe kolejowym, podobnie jak ma to miejsce na ul. Jesiennej w Gdańsku, na obowiązującym od maja br. objeździe ul. Budowlanych. Przez najbliższe trzy tygodnie wykonawca budowy przygotuje na ul. Barniewickiej podobny tymczasowy przejazd kolejowy, przez który kierowcy przejeżdżać będą do końca 2014 r.

W tym czasie ukończona zostanie budowa pobliskiego wiaduktu drogowego WD 40, do którego prowadzić będzie nowy odcinek ul. Piaskowej, który łączyć się będzie z ul. Barniewicką, tworząc nowe połączenie drogowe Rębiechowa z Barniewicami.

Poniżej plan obowiązującej od 21.07.2014 r. tymczasowej organizacji ruchu na ul. Barniewickiej w Rębiechowie oraz zdjęcia tego miejsca plus dodatkowo zdjęcie gotowego już fragmentu nowej ul. Piaskowej, którą docelowo stanie się nową drogą dojazdową do Barniewic.

BarniewickaOBJAZD_MAPA

BarniewickaOBJAZD_2 bran PiaskowaNOWA BarniewickaOBJAZD_TORY

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *