Ukrył się w wersalce, dziecko siedziało dla niepoznaki

Nowy Dwór Gdański - chcąc uniknac więzienia scho-wał się w wersalce

NOWY DWÓR GD. Policjanci poszukiwali 18-latka, którego sąd nakazał doprowadzić do zakładu karnego.  Mężczyzna schował się w domu swojej siostry. Policjanci znaleźli go ukrytego w kanapie, na której siedziało małe dziecko. Funkcjonariusze przewieźli go do więzienia, gdzie odbędzie karę.

W niedzielne popołudnie policjanci z nowodworskiej jednostki sprawdzali miejsca, w których zgodnie z ich przypuszczeniami mógłby przebywać poszukiwany 18-letni mieszkaniec powiatu. Zgodnie z sądowym nakazem  mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 10 dni pozbawienia wolności w zamian za nieuiszczoną grzywnę.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może przebywać w mieszkaniu swojej siostry. Drzwi policjantom otworzyła młoda kobieta, która twierdziła, że w środku nie ma nikogo poza nią i jej małym dzieckiem.

Funkcjonariusze nie dali się zwieść tym tłumaczeniom. Podczas gdy jeden z policjantów stał na zewnątrz budynku obserwując drzwi i okna mieszkania, drugi szukał mężczyzny w środku pomieszczeń. Uwagę funkcjonariusza zwróciła kanapa, na której siedziało kilkunastomiesięczne dziecko kobiety. W środku mebla funkcjonariusz znalazł ukrywającego się mężczyznę. Okazało się, że jest to poszukiwany przez policjantów 18-latek.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i wczoraj – zgodnie z nakazem sądu doprowadzili do zakładu karnego, gdzie obędzie karę pobawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *