Szpargały historii – najciekawszy gadżet NRD

gadzet nrd sala bhp

Sala BHP w Gdańsku ogłasza konkurs na najciekawszy gadżet rodem z NRD, czyli cała Polska przeszukuje szpargały historii! Z nadesłanych zdjęć powstanie jedyna w swoim rodzaju wystawa. Załączam informację prasową szerzej opisującą akcję.

Pamiętacie te czasy, kiedy opiekacz do kanapek był wielkości dzisiejszej kuchenki, a telewizor naprawiało się poprzez mocne uderzenie w jego obszerną obudowę? A czy wiecie, że prawie w każdym polskim domu znajduje się choć jeden taki ciekawy historyczny eksponat. Przeszukajcie szafy, zajrzyjcie na strych oraz do piwnicy domu dziadków, i weźcie udział w konkursie Sali BHP!

Wybierzcie się w detektywistyczną podróż z Salą BHP, wystarczy przeszukać zakurzone szpargały, znaleźć ciekawy obiekt, wykonać fotografię, krótko opisać historię przedmiotu i umieścić zdjęcie w aplikacji na Fanpage’u Sali BHP. Autorzy zdjęć z największą liczbą głosów wygrają nagrody w postaci gadżetów Sali BHP, ale nie to jest najważniejsze! Czasami warto się zatrzymać, spojrzeć w przeszłość, poznać codzienność naszych rodziców, czy dziadków. Odkrywając gadżety z przeszłości możemy lepiej poznać nasze korzenie, posłuchać ciekawych opowieści i odkryć rodzinne historie. Sala BHP cały czas stara się szukać rozwiązań łącznych historię Polski z tym co ważne jest dzisiaj, dlatego podejmujemy inicjatywy, które pomogą połączyć się różnym pokoleniom, ponieważ takie inicjatywy wspomagają budowę mostów pokoleniowych komentuje Mateusz Smolana, pełnomocnik ds. Sali BHP. Konkurs na Facebooku będzie trwał miesiąc, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas drugiego już Święta Sali BHP, czyli 14 sierpnia 2014 roku, które w tym roku zaskoczy uczestników niezwykłymi atrakcjami oraz ciekawymi historiami pod szyldem „NRD na wesoło”.

Czy wiecie, że prawie w każdym domu znajdziecie nietypowy gadżet rodem z NRD? Znajdź gadżet, zrób zdjęcie, zbieraj głosy i wygrywaj!

Chcesz wygrać jeszcze więcej, weź sfotografowany gadżet, przyjdź na Święto Sali BHP i opowiedz jego historię. Do wygrania niezbędnik Sali BHP i zaproszenie dla całej rodziny na wielkie otwarcie ECS.

Czas trwania: 14.07- 14.08.2014

Nie tylko na Facebooku

Oprócz konkursu na Facebooku, zapraszamy również do wzięcia udziału w prezentacji znalezionych gadżetów podczas Święta Sali BHP – każdy odważny uczestnik, który przyniesie ze sobą historyczny gadżet rodem z NRD i krótko opowie jego historię otrzyma nagrodę – upominek od Sali BHP.

Wystawa „NRD na wesoło”

Spośród nadesłanych zdjęć oraz zdjęć wykonanych podczas prezentacji gadżetów podczas Święta Sali BHP wybierzemy 30 najlepsze, które stworzą nietypową wystawę „NRD na wesoło”. Prace będzie można obejrzeć w Sali BHP do końca września 2014.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *