Śmiertelnie potrącony przez samochód

KASZUBY. Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Stara Kiszewa. Kierujący samochodem osobowym potrącił  57-letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

W czwartej (31.12.2015 r.) po godzinie 18.00 dyżurny kościerskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Stara Kiszewa. Natychmiast w tamto miejsce skierował funkcjonariuszy.

Policjanci wstępnie ustalili, że 57-letni mężczyzna został potrącony przez samochód vw golf, którym kierował 50-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. W wyniku zdarzenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca vw został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy, od zmarłego pobrano krew do badań.

Zebrany materiał dowodowy pomoże policjantom ustalić okoliczności zaistniałego wypadku. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy pieszym, jak ważne jest zadbanie o swoje bezpieczeństwo i noszenie elementów odblaskowych po zmroku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *