Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

LOGO_IX_PFP_-_nowe_z_data

GDYNIA. Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do udziału w IX Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 29 maja 2014 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie STRATEGIA. Planowanie strategiczne oraz nowe trendy w budowaniu strategii firm to główne wątki, które będą prezentowane podczas sesji plenarnej otwierającej Forum. W drugiej części o charakterze warsztatowym będą odbywać się równolegle cztery bloki tematyczne – „Finanse Firm”, „Zmiana”, „HR” oraz „Ja jako Przedsiębiorca”. W ramach 12 seminariów, eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami m.in. o tym jak zbudować efektywny zespół, jakich pracowników rekrutować, jaka jest rola HR w społecznie odpowiedzialnym zarządzaniu oraz jak optymalizować procesy biznesowe czy zarządzać ryzykiem w firmie. Ponadto przygotowano dodatkowy wykład – „Umiejętności Przydatne w Codziennych Relacjach Biznesowych”. Zainteresowani udziałem będą mogli dowiedzieć się na czym polega sztuka wystąpień publicznych, jak przezwyciężyć opór wobec zmian oraz co to jest coachingowy styl zarządzania i jak wpływa na poprawę pracy zespołu.

Na Forum zaprezentowane zostaną również możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na rozwój firmy oraz na zakładanie działalności gospodarczej dla rozważających prowadzenie własnego biznesu. W trakcie imprezy swoją ofertę będą prezentować również organizacje wspierające rozwój przedsiębiorczości na Pomorzu.

Udział w forum jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i rejestracja on-line na www.forum.arp.gda.pl

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *