Napad w biały dzień na samotną kobietę. Dwa porterty pamięciowe

Portret pamięciowy nr 2Portret pamięciowy nr 1

PRUSZCZ GD. W Radunicy dwaj mężczyźni dotkliwie pobili 18-letnią kobietę i okradli ją. Policja ma portrety pamięciowe sprawców.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gd. prowadzą śledztwo w sprawie rozboju dokonanego na 18-letniej kobiecie. Do przestępstwa doszło  4 czerwca 2014 roku w Radunicy gmina Pruszcz Gd. Sprawcy po jej dotkliwym pobiciu ukradli złoty medalik. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonów 058 78-54-222 lub 997 lub 058 78-54-275.

Z ustaleń policjantów wynika, że do rozboju doszło 4 czerwca br. o godz. 13.40 w Radunicy w okolicy skrzyżowania ulic Podmiejskiej i Wierzbowej. Dwóch nieustalonych mężczyzn bijąc 18-letnią kobietę dokonało kradzieży należącego do niej złotego medalika. Sprawcy przed dokonaniem przestępstwa jechali z pokrzywdzoną autobusem linii 207 jadącego z kierunku Gdańska i wysiedli razem na przystanku Pruszcz Gd.- Radunica.

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gd. zwraca się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyzn z portretów pamięciowych oraz które posiadają informacje na temat zaistniałego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów 058 78-54-222 lub 997 lub 058 78-54-275. Policja zapewnia całkowitą anonimowość osobom, które skontaktują się z nami w powyższej sprawie.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *