Na pożegnanie z życiem chciał samochodem wjechać do Nogatu

POWIŚLE/MALBORK. Dzięki szybkiej reakcji operatora Centrum Powiadamiania Ratowniczego i dzielnicowym, którzy bardzo dobrze znają swoje dzielnice, został uratowany mężczyzna, który chciał targnąć się na swoje życie. 43-latek dodzwonił się do Centrum Powiadamiania Ratunkowego mówiąc, że chce odebrać sobie życie. Mężczyznę odnaleźli dzielnicowi i przekazali pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

W poniedziałek (4 maja 2015 r.) przed godziną 20 z dyżurnym malborskiej policji skontaktował się operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego i poinformował, że jakiś mężczyzna prawdopodobnie zamierza popełnić samobójstwo wjeżdżając samochodem do rzeki. Nad rzekę Nogat natychmiast pojechały policyjne patrole, które rozpoczęły sprawdzanie linii brzegowej. W działania zaangażowany został psycholog z Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, który nawiązał kontakt telefoniczny z 43-latkiem.

Dzięki współpracy wszystkich służb, dzielnicowi dotarli do 43-latka. Okazało się, że mężczyzna przebywał w miejscu zamieszkania. 43-latek został przewieziony do szpitala.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *