Młody – zbuntowany z Gdowa – „nokautuje” posłów

Nie tylko Sokołowska zawojowała ostatnio internet swoją mocną wypowiedzią. Szerokim echem odbiło się także wystąpienie innego młodego – zbuntowanego Dominka Feliksa z Gdowa koło Wieliczki. Podczas posiedzenia Sejmu Dzieci i Młodzieży ten młody zwolennik Nowej Prawicy, którego inspiruje Wojciech Cejrowski i Stanisław Michalkiewicz w ostrych słowach wyraził, co sądzi o politykach i polityce w III RP. 

„(… )Próbuje się nam wmówić, że możemy mieć jakiś wpływ na nasz kraj, a tak naprawdę nic nie możemy zmienić – zaczął licealista. Następnie przypomniał, że przez 25 lat III RP złożono w sejmie kilkadziesiąt wniosków obywatelskich. Pod każdym z nich podpisało się co najmniej 500 tys. ludzi, lecz mimo to zostały one zlekceważone przez rządzących.
– Naszą jedyną możliwością wyboru jest wybranie sobie raz na pięć lat pana, który będzie nam coś ograniczał, będzie nam coś nakazywał, który będzie nam mówił, jak mamy żyć – kontynuował. Swoje przemówienie nastolatek zakończył wezwaniem do odrzucenia spuścizny PRL-u: „Powiedzmy dosyć państwu opiekuńczemu, skończmy ze spuścizną komunizmu”. Na swoim profilu na Facebooku chłopak na pytanie, której z subkultur nienawidzi najbardziej odpowiada, że „plastików – wborców PO”. Stwierdza też, że „Unia Europejska przetrwa jeszcze 10 lat…”

„W Was tylko nadzieja kochane dzieciaki !!! 🙂 Aż łza się w oku kręci. Tej siły już nie powstrzymacie”, „Myślałem, że dzisiejsza młodzież ma mniej rozumu niż taboret w kuchni A tu taki filmik. Zwracam honor i mam nadzieję, że weźmiecie się za tą czerwoną hołotę co ciągle przeszkadza mi żyć. Ale nie róbcie tego dla mnie ale dla siebie 🙂 Żeby Polska była POLSKĄ !!! :)” – to niektóre z komentarzy internautów na temat Feliksa.

WYPOWIEDŹ DOMINIKA :

http://gramwgre.wrzuta.pl/film/2dTJlFtCOgM/w_koncu_ktos_w_sejmie_powiedzial_prawde

za:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Maria-Sokolowska-kim-jest-nastolatka-ktora-wzbudzila-sensacje,wid,16661465,wiadomosc.html

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *