Manifestacja złości na szybie za 550 zł

NOWY DWÓR GD. 26-latek z pow. nowodworskiego był klientem sklepu spożywczego. Po opuszczeniu lokalu kopnięciem nogą w drzwi wybił szybę.  Postanowił  zamanifestować w ten sposób  swą złość na sprzedawcę. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

Do wybicia szyby w drzwiach sklepowych doszło w połowie listopada tego roku w jednym z nowodworskich sklepów. Do policjantów zgłosił się właściciel sklepu, który poinformował, że jeden z klientów celowo wybił wartą 550 zł szybę.

Wczoraj nowodworscy śledczy zatrzymali 26-latka, który podejrzany jest o to działanie. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był klientem sklepu i kopiąc w drzwi wejściowe lokalu  postanowił  zamanifestować w ten sposób  swą złość na sprzedawcę.

Wczoraj policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności na okres od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone też, że sprawca będzie musiał naprawić wyrządzoną przez siebie szkodę.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *