Magda Kunicka-Paszkiewicz nie żyje

kunicka paszkiewicz magda cz_b youtube
GDAŃSK. W wieku 60 lat zmarła Magda Kunicka-Paszkiewicz – animatorka kultury na Pomorzu, zaangażowana w realizację imprez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, organizatorka Yach Film Festivalu.
Magda Kunicka-Paszkiewicz zmarła 1 listopada wieczorem. Uroczystości odbędą się 6 listopada w kościele Św. Jana w Gdańsku.
Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 12:00. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 14:30 na cmentarzu w Gdańsku Łostowicach.

Magda Kunicka- Paszkiewicz była znana nie tylko na Pomorzu.Działała bardzo aktywnie w sferze kultury przede wszystkim w Gdańsku. W latach 80. zarządzała klubem muzycznym Burdl w Gdańsku – Suchaninie. W latach 90. pracowała w Telewizji Gdańskiej. Realizowała programy „Telewizja Neptun” i „Lalamido”. Organizowała z mężem Yachem Paszkiewiczem festiwal videoklipów w Gdańsku – Yach Film Festival.

Tworzyła wideoklipy m.in.  zespołu Big Cyc, Ryszarda Rynkowskiego, Majki Jeżowskiej, Rudiego Schubertha, Martyny Jakubowicz, Danuty Błażejczyk.
Od kilku lat chorowała, wycofała się z działalności twórczej i życia publicznego.
kunicka magda nekrolog

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *