Kukiz: Mam stanąć obok Platformy, cyników?! Pogońcie cwaniaków, manipulantów…

Paweł Kukiz. Fot. Janusz Wikowski_CZAS POMORZA

MEDIA. Pogońcie tych partyjnych cwaniaków i cyników, pogońcie manipulantów – apeluje na facebooku Paweł Kukiz wyjaśniając dlaczego nie ma go dziś na ulicy i dlaczego WSPÓLNIE z innymi partiami nie protestuję przeciw „dyktaturze Kaczyńskiego”?

Paweł Kukiz, lider ugrupowania KUKIZ’15:

  • Oszaleliście??? Mam stanąć obok Platformy, cyników których marzeniem są uliczne zamieszki dające im szansę na powrót do władzy? Mam stać obok tych, których całe lata błagałem o ustawę o referendum obywatelskim z wynikiem obligującym władzę, o JOW-y, niskie podatki? Wymagacie ode mnie, żebym swoją z nimi obecnością pośrednio przyczynił się do powrotu do obiadków u Sowy?

Pogońcie tych partyjnych cwaniaków i cyników, pogońcie manipulantów, zażądajcie SAMI obywatelskich reform, Państwa obywatelskiego, demokratycznego! POGOŃCIE ICH! CO SIĘ STAŁO Z WASZĄ PAMIĘCIĄ?????

  • Dzisiejsza totalna opozycja miała dwie kadencje na napisanie ustawy o referendum. Takiej, gdzie władza miałaby obowiązek wykonania jego wyniku. Nie zrobiono tego… Więc teraz zostało im darcie japy na ulicy… Cóż… Sorry – sami stworzyliście taki klimat pozostawiając „magdalenkowe porządki” w nienaruszonym stanie.

(źródło: facebook)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *