Karambol na „siódemce” – cztery auta rozbite, jedna osoba ranna

pol pruszcz karambol

POW. GDAŃSKI. Do wypadku drogowego doszło na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych. Kierująca citroenem c4 jadąc w kierunku Przejazdowa prawdopodobnie nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył jadącego przed nią citroena c3. Citroen uderzył w tył forda fiesty, a fiesta siłą odrzutu uderzyła w tył samochodu dostawczego, który z uwagi na brak uszkodzeń odjechał przed przyjazdem policji. Do szpitala trafiła pasażerka citroena c3. Kierowcy byli trzeźwi.

W czwartek (18 czerwca br.) o godz. 13.35 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cedry Małe doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 40-letnia mieszkanka Kwidzyna jadąca drogą krajową nr 7 w kierunku Przejazdowa prawdopodobnie nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył jadącego przed nią citroena c3, którego kierowcą był 58-letni mieszkaniec Sztumu. Citroen uderzył w tył forda fiesty, którego kierującą była 31-letnia mieszkanka Elbląga. Fiesta siłą odrzutu uderzyła w tył samochodu dostawczego, który z uwagi na brak uszkodzeń odjechał przed przyjazdem policji. Do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku trafiła pasażerka citroena c3. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Nie narażajmy siebie i innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *