Jak nie zgubić się w tłumie?

SeeU, smartfony i wakacje kadr

GDYNIA. Jak nie zgubić się w tłumie i szybko znaleźć swych znajomych na zatłoczonej plaży? Odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza podczas zbliżającego się weekendu nabiera wśród wielu młodych osób kluczowego znaczenia. Już w ten weekend na plaży w Gdyni zagości “Projekt Plaża”.

To właśnie w Gdyni odbędzie się tegoroczna edycja tego projektu, w ramach którego na uczestników czekają liczne koncerty, konkursy oraz atrakcje przygotowane przez firmy partnerskie.

Aby nie zgubić się w tłumie plażowiczów i gąszczu różnych ciekawych wydarzeń, warto zwrócić uwagę na polską darmową aplikację SeeU, którą uczestnicy “Projektu Plaża” będą mogli pobrać na swoje smartfony.  Dzięki niej użytkownicy bez trudu, szybko i łatwo odnajdą swoich znajomych na plaży oraz umówią się na spotkanie na licznych wydarzeniach towarzyszących temu projektowi.

Dodatkowo odwiedzając strefę SeeU, plażowicze nie tylko będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, ale również będą mogli zobaczyć drona wyposażonego w kamerę GoPro, który patrolując z powietrza plażę będzie filmował wszystko, co dzieje się podczas “Projektu Plaża” TVN.

W najbliższy weekend Gdynia będzie chyba najchętniej odwiedzanym, najbardziej rozrywkowym i jednocześnie najbardziej zatłoczonym nadmorskim kurortem. To wszystko za sprawą kolejnej – 6 edycji „Projektu Plaża” telewizji TVN, który zawita do Gdyni. Od piątku (15.08) do niedzielnego popołudnia (17.08) na plażowiczów czekają liczne atrakcje przygotowane w tegorocznej edycji „Projektu Plaża”.

Udział w tegorocznym  projekcie bierze firma Paplus ze swoją społecznościową aplikacją SeeU. Ta darmowa aplikacja idealnie bowiem wpisuje się w zatłoczone wakacyjne miejsca, które obfitują w liczne wydarzenia, imprezy i koncerty ułatwiając spotykanie swoich znajomych. To wszystko dzieje się za sprawą rozbudowanej funkcji lokalizacji oraz pozostałym funkcjonalnościom SeeU – aplikacja bowiem potrafi „zaprowadzić” jej użytkownika na miejsce wybranego wydarzenia, pokazać gdzie znajdują się jego wybrani znajomi i doprowadzić go do nich.

–  Tworząc SeeU myśleliśmy o młodych ludziach, którzy zamiast spędzać czas przed komputerem, lubią dzielić aktywny wypoczynek ze swoimi znajomymi, ale nie zawsze mają czas na obdzwanianie wszystkich znajomych i ustalanie szczegółów. Dlatego też chętnie zdecydowaliśmy się wziąć udział w „Projekcie Plaża”, aby pokazać jego uczestnikom, jak łatwo z SeeU można spotkać się ze znajomymi na jakimś wydarzeniu bez względu czy będzie to nieznane miasto czy zatłoczona plaża – powiedziała Małgorzata Furtak z firmy Paplus.

Oprócz prezentacji sposobów wykorzystania aplikacji SeeU, licznych wydarzeń towarzyszących oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, na aktywnych plażowiczów wypoczywających na gdyńskich plażach czekać będzie również specjalny dron wyposażony w kamerę GoPro. Twórcy SeeU nie tylko zamierzają zaprezentować możliwości drona, ale również udostępnić plażowiczom zdjęcia i filmy wykonane podczas lotu drona nad gdyńską plażą.

DCIM101GOPRO

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *