Ford wpadł w poślizg, kierowca zaginął na miejscu

pol czluchow smierc

POMORZE ZACH./CZŁUCHÓW. Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej nr.22 między Jaromierzem a Chrząstowem. Kierowca dostawczego forda na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i czołowo uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy. Kierowca forda w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Dziś około godziny 7.30 rano człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 miedzy Jaromierzem, a Chrząstowem, gdzie dostawczy ford zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze, oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 65-letni mieszkaniec Debrzna jechał fordem w stronę Człuchowa, prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku ciężarowego mana.

Ratownicy z pogotowia podjęli reanimacje, kierowcy forda, niestety mężczyzna zmarł. Kierowcy samochodu ciężarowego, 38-letniemu mieszkańcowi Tucholi nic się nie stało. Był trzeźwy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy, przesłuchali świadków zdarzenia, oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *