Dziewczyna-rozbójnik. Napadała w szkole, w parku

SOPOT. 15-latka dokonała rozboju na dwóch małoletnich chłopcach w wieku 14 i 13 lat.  Groziła im, zmuszała siłą do oddania pieniędzy. Za przestępstwa nieletnia odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w Sopocie.

W miniony piątek policjanci postawili 5 zarzutów 15- letniej mieszkance Sopotu. Jak ustalili mundurowi, nastolatka 17  października b r. na terenie szkoły  napadła i próbowała ukraść pieniądze 14- letniemu chłopcu. Dziewczyna nie zdołała zabrać pokrzywdzonemu pieniędzy z uwagi na reakcję innych uczniów, którzy ją powstrzymali. Następnego dnia, dziewczyna tym razem na terenie miejskiego parku zaatakowała  13- latka.

Sprawczyni rozboju  przewróciła chłopca na ziemię i grożąc użyciem przemocy  ukradła mu pieniądze. Policjanci w trakcie gromadzenia materiału dowodowego ustalili ponadto, że ta sama nastolatka groziła użyciem przemocy swojej młodszej koleżance. Policjanci przesłuchali nastolatkę i  zatrzymali ją w policyjnej izbie dziecka.

Dzisiaj zebrany przez policjantów materiał dowodowy zostanie przekazany do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Sopocie, który zadecyduje o dalszym losie 15- latki.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *