Cztery osoby ranne

slupsk 5-01 FOTBF76 wypadek Słupsk

SŁUPSK. Policjanci Damnicy wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Zagórzyca. 27-letni kierowca Forda Galaxy uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby ranne przewieziono do słupskiego szpitala. Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Policjanci zorganizowali objazdy i kierują ruchem wahadłowo. Funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego.

Dzisiaj rano oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o tym, że na trasie pomiędzy Mianowicami, a Damnicą miał miejsce wypadek drogowy. Natychmiast w tamto miejsce skierowano funkcjonariuszy oraz służby ratunkowe.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem ford galaxy najprawdopodobniej  nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków atmosferycznych. W wyniku tego samochód wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. W samochodzie znajdowało się pięć osób w wieku od 27 do 48 lat. Trzy kobiety i mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała przewiezieni zostali karetkami do słupskiego szpitala.

Tam pozostają pod ścisłą opieka lekarzy. Kierowca samochodu-27 letni mieszkaniec gminy Damnica był trzeźwy. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia, ustalają okoliczności wypadku oraz zabezpieczają ślady. W związku z powstałymi utrudnieniami, mundurowi organizowali także objazdy tak, aby zapewnić płynność i bezpieczeństwo ruchu.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność dostosowując  prędkość do  panujących warunków atmosferycznych.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *