Córka zamordowała 86-letnią matkę. Brutalne pobicie podczas nocnej libacji

pol stogi morderstwo

GDAŃSK. 60-letnia mieszkanka Gdańska jest podejrzaną o zabójstwo swojej 86-letniej matki. Do tragedii doszło w mieszkaniu w Gdańsku Stogach. Zabójczyni grozi kara dożywocia.

W miniony piątek ok. południa gdańscy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań na Stogach najprawdopodobniej doszło do zabójstwa starszej kobiety. Funkcjonariusze z pobliskiego komisariatu, którzy pojawili się na miejscu, znaleźli ciało 86-latki. Pod wskazany adres natychmiast skierowano grupę śledczych, którzy w obecności prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca i zwłok kobiety.

Z wstępnych ustaleń wynika, że między kobietami doszło do sprzeczki, 60-letnia córka brutalnie pobiła swoją matkę. Zmarła na miejscu. O zdarzeniu powiadomili policję sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki i odgłosy bójki.

W związku ze sprawą zatrzymano 60-letnią córkę zmarłej kobiety, która znajdowała się w mieszkaniu. Była nietrzeźwa, w wydychanym powietrzu miała ponad 2 promile alkoholu. Prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego gdańskiej komendy ustalili, że minionej nocy podczas picia alkoholu w mieszkaniu doszło najprawdopodobniej do awantury i brutalnego pobicia 86-latki przez jej córkę. W wyniku odniesionych obrażeń 86-latka zmarła na miejscu.

W niedzielę 60-latkę doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut zabójstwa i została przesłuchana. Wczoraj sąd tymczasowo aresztował kobietę na okres trzech miesięcy.

Sprawczyni za zabójstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *