Ciężarówką poślizgiem w sklep. Nie żyje zakleszczona ekspedientka

bytow-nozyno_wypadek_kpp bytow
BYTÓW. – Słyszałem krzyki kobiety, która wołała, że też jest zakleszczona – powiedział kierowca. Tragiczny wypadek miał miejsce poniedziałek rano w Nożynie (pow. bytowski). Samochód ciężarowy uderzył w budynek sklepu. Ekspedientka w wyniku obrażeń zmarła, a klient został ranny.

W poniedziałek, ok. godz. 7 w miejscowości Nożyno samochód ciężarowy MAN wpadł w poślizg i wjechał w budynek sklepu.W wypadku ranna została ekspedientka oraz klient. 30-letnia ekspedientka była zakleszczona, wołała o pomoc. Zmarła w szpitalu.
Sklep jest kompletnie zniszczony.
Samochodu ciężarowego MAN z przyczepą jechał drogą wojewódzką 212 w kierunku Czarnej Dąbrówki. Kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Wjechał w budynek sklepu.
Słyszałem krzyki kobiety…
– Na zakręcie droga była nieodśnieżona, były ślisko – powiedział Radiu Gdańsk kierowca ciężarówki, mieszkaniec Kościerzyny. – Wciskałem hamulec, ale samochód nie reagował. Puściłem pedał i próbował wymanewrować auto, żeby nie wypaść z zakrętu w lewo. Pojazd nie reagował i uderzyłem w sklep. Nie mogłem wysiąść z auta, byłem zakleszczony. Słyszałem krzyki kobiety, która wołała, że też jest zakleszczona i nie może wyjść. Próbowałem zadzwonić po pomoc, ale tu jest czarna dziura nie ma zasięgu, powiedział 28-latek. Jechał za mną jakiś mężczyzna, pojechał trochę dalej i zadzwonił po straż pożarną i pogotowie, dodał kierowca. (źródło: Radio Gdańsk)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *