Bazuna 42 – Z RAJDOWĄ PIOSENKĄ NA SZLAKU (program)

  SONY DSC

Z RAJDOWĄ PIOSENKĄ NA SZLAKU – OCALIĆ OD  ZAPOMNIENIA

Koncert Jubileuszowy 50-lecia  Studenckiego Turystycznego Klubu  Politechniki Gdańskiej „FIFY” 28 czerwca 2014 r. Zielona Brama -Przywidz

16.00 CZĘŚĆ PIERWSZA

16.00 Łukasz Nowak i Darko Bugarić

JESZCZE NIE CZAS

JESIENNE WINO

JAWORZYNA

16.15 Maciej Służała

LOS WŁÓCZĘGI

ZOSTAŃ, KSIĘŻYCU

POŁÓŻ SIĘ NA POLU

BESKID

CZAS ZAPOMNIANY

SZYKUJ SIĘ, BRACIE

16.40 Wacław Nowicki

PECZORA

SZEROKIE POLE

OJCZYZNA  (Kraina srebrnych brzóz…)

WATRA (Jasno płonie watra w lesie…)

TECZE WODA KAŁAMUTNA

POD BJOLO BRZOZKO STOJALA

STUDIENTOCZKA

17.05 LABOLARE

LUNATYCZNE WYZNANIA

TO, CO BYŁO, MINĘŁO

WIOSKI W BESKIDACH

CZEMU, BRACIE, UCIEKASZ NA POŁUDNIE

BABIE LATO

PIOSENKA DLA PRZYJACIELA

17.30 Grzegorz Bukała

TAWERNA „POD PIJANĄ ZGRAJĄ”

DO DNA, DO CNA

ŚRÓDWDZYDZKI BLUES

TKANI Z MGŁY

PROSTITIE PIECHOCIE

ALLELUJA

W PIWNICZNEJ IZBIE

BRADIAGA

17.55 Stanisław Wawrykiewicz

BALLADA O KRZYŻOWCU

BALLADA O DZIEWCZYNACH

GNANY NIEPOKOJEM

BALLADA O DRODZE W LESIE

BALLADA O OCEANIE SINOWŁOSYM

18.20 – pokaz jazdy konnej – Szkoły Dresażu Zielonej Bramy

19.00 CZĘŚĆ DRUGA –  rozpoczęcie oficjalne

19.10 grupa BEZ JACKA – zapowiada  Dariusz „Łoś” Podbereski

POLANKA

SASKIA

ZWIEWNOŚĆ

WIEWIÓRKA

MADONNA

TELEWIZJA

19.40 Waldemar Chyliński i Adam Drąg – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

PECHOWY DZIEŃ

PIOSENKA WARIATA

PTAKOM NA DRZEWACH

LIRYK NA JESIEŃ

PIOSENKA O PIOSENCE

PIOSENKA BEZ TYTUŁU (Jeszcze się tyle stanie…)

WPŁAW

ECH, MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA

RZEKI TO IDĄCE DROGI

CHYBA JUŻ CZAS

20.25 THE SENATORS – Wicemarszałek Senatu RP Jan Wyrowiński ,senator prof. Edmund Wittbrodt i Łukasz Majewski – zapowiada Ryszard Markowski

ALEKSANDER SIERGIEJEWICZ PUSZKIN

FRANCOIS VILLON (MODLITWA)

PIOSENKA O ŻOŁNIERSKICH BUTACH

OSTATNI TROLEJBUS

TRZY MIŁOŚCI

BALONIK

20.50 Wacław Masłyk  – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

1. Wino z dzikich róż / Chodziłem z gitarą /

2.Ballada o żeglarzu

3.W daleką drogę

4.Halny wiatr / Halna ballada

5.Wiosna w górach.

6..Górom

7.Dokąd idziesz

przerwa

21.40 grupa U STUDNI – zapowiada  Dariusz „Łoś” Podbereski

dwa utwory zespołowe

BIESZCZADZKIE ANIOŁY

KONCERT

PIOSENKA DLA ŻANETY I CEZAREGO

HULAJNOGA

ZAPROSZENIE NA WĘDRÓWKĘ

WCIĄŻ PRZED SIEBIE

BIESIADNIE W LIMANOWEJ

22.10 Maryla i Andrzej Mróz – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

OD TURBACZA

JESIEŃ W GÓRACH

W GÓRACH JEST WSZYSTKO, CO KOCHAM

PUSTO W GORCACH

BIEGŁAŚ ZBOCZEM

OSTATNI STUDENCKI RAJD

22.35 Adam Szarek – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

POSZUKIWANIA

WĘDROWIEC

JUTRO POPŁYNIEMY DALEKO

GAWĘDZIARZE

PRZEMIJANIE

DO DNA

CHODŹMY TAM

23.00 Lech Makowiecki wraz z Leszkiem Bolibokiem – zapowiada Krzysztof Jurkiewicz

CIĄGLE ZA CIENKO

GÓRALSKA OPOWIEŚĆ

HEJ PRZYJACIELE

POGODNY RANEK

W SINĄ DAL

WYPIĆ WYPIJEMY

23.25 Łukasz Nowak i Darko Bugarić – zapowiada Krzysztof Jurkiewicz

ZA TUMANOM (GONIĄC MARZENIA)

BALLADA O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU

PAMIĄTKA ZE SPŁYWU

JOVANO

MOI SVET

LJUBA

23.45 Krzysztof Jurkiewicz  blok piosenek morskich
zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

BETTY LOW

JUŻ WYPŁYWA STATEK W MORZE

POD ŻAGLAMI „ZAWISZY”

ŚMIAŁY HARPUNNIK

POŻEGNANIE LIVERPOOLU

CHŁOPCY AHOJ

00.10 VAPNIAKI z BO – Graczyk i Dubiela – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

Iwuszka Zorka załatają …

Idę Pójdę tam, gdzie serca biją równiej…

Beskide, Beskide

Rajdowa dziewczyna Nikt nie wie dlaczego …

Piosenka cieciów Gdy blady świt …

Hercegowina

00.30 Ryszard Ozorowski – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

Ech studenci

Nie ma dziewczyny na moim tapczanie

Jaki był ślub

Piwo (Lubię kiedy sie zieleni..)

Barman

Nasza wędrówka (Dopóki tyko nogi… – z rep. zespołu Nijak)

00.50 KASZUBY – zapowiada Mariusz „Rosół” Ziółkowski

1.Ajde Jano

2.Barba Jere

3.Gradił Ilija

4.Jezioreczko

5.Ku mej kołysce

6.Przyleciały gęsi

7.Puoczkoj dzeweczkuo

8.Reboce na muorze

9.Serce me zadrżało

10.W Hodoninie

11.W hlybokej doline

12.Veronika

13.Gajowy

14.Ljubca moja

15.Zachodi sloneczko

16.Białe akacje

17.Żółte liście z drzew strąca wiatr

18.Limba

19.My lasów i łąk muzykanci

20.Oj, chmelu

21.Węgierska kapela

POD WIATĄ – Piknik Terenowy

–        11.00 Ryszard Ozorowski

–        11.30 Adam Szarek

–        12.00 Wacław Nowicki

–        12.30 Maciej Służała

–        14.00 Łukasz Nowak i Darko Bugarić

–        14.30 Adam Drąg i Waldemar Chyliński

–        15.30 Ryszard Dubiela i Włodzimierz Graczyk

–         Próby na scenie głównej

13-14 BEZ JACKA

14-15 U STUDNI

Po zakończeniu Koncertu w niedzielę 29 czerwca  – turystyczne śpiewanie przy ognisku do rana na terenie Zielonej Bramy

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *