Awans Mrozek – szefowa zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim


Marzena Mrozek

POMORZE. Marzena Mrozek będzie nowym dyrektorem Departamentu Zdrowia Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

12 czerwca br. Marzena Mrozek obejmie stanowisko dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku (Wydział Lekarski/Oddział Pielęgniarski), a także studia podyplomowe z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 32 lat związana zawodowo z ochroną zdrowia. Od 10 lat pełni stanowiska kierownicze, najpierw jako dyrektor Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Tczewie, a następnie wiceprezes i kolejno prezes Szpitali Tczewskich SA.

Brała czynny udział w łączeniu Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Tczewie z Tczewskim Centrum Zdrowia oraz przekształceniu Tczewskiego Centrum Zdrowia w Szpitale Tczewskie SA. Zrealizowała ważne inwestycje związane z rozbudową i przebudową szpitala, dzięki czemu udało się scentralizować wszystkie szpitalne oddziały.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *