Śmierć podczas prac polowych

pol wypadek w polu stara kiszewa fot_mat pol

KASZUBY/KOŚCIERZYNA. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa. Podczas wykonywania prac polowych z wykorzystaniem ciągnika i rozrzutnika obornika zginął 26-letni mężczyzna.

 Policjanci z komendy powiatowej w Kościerzynie ustalają przyczyny wypadku podczas wykonywania prac polowych, w którym zginął 26-letni mężczyzna. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (18 kwietnia br.) o godz. 15.30 dyżurny kościerskiej policji odebrał zgłoszenie, że na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa zginął młody mężczyzna. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kościerzynie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz wykonał oględziny samochodu biorącego udział w wypadku. Lekarz pracujący na miejscu wypadku stwierdził zgon 26-letniego mężczyzny. Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej dokonali oględzin miejsca wypadku oraz oględzin zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26- latek podczas wykonywania prac polowych z wykorzystaniem ciągnika i rozrzutnika obornika, z nieustalonych przyczyn, zginął podczas obsługi tych urządzeń.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *