Wysłanie wirtualnych przytuleń – finałowe głosowanie na najmilsze miasto

Finałowe głosowanie w akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” 15 czerwca ruszyło głosowanie na Augustów, Krynicę-Zdrój i Rawę Mazowiecką w ogólnopolskiej akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. O tym które miasto powinniśmy wspierać w drodze do finału pomogą nam specjalnie przygotowane filmy zrealizowane wspólnie z mieszkańcami. Będzie je można obejrzeć a następnie zagłosować na wybrane miasto poprzez wysłanie wirtualnych przytuleń na www.fioletowastrona.pl i Facebooku. Nagrodą dla zwycięskiego miasta jest promocja w ogólnopolskich mediach o wartości aż pół miliona złotych. Wielki finał akcji z udziałem gwiazd polskiej sceny już 6 lipca!

W ostatnich dniach mieszkańcy i sympatycy Augustowa, Krynicy-Zdrój i Rawy Mazowieckiej pokazali jak bardzo są zaangażowani w tworzenie miłej atmosfery w swoim mieście. W Augustowie mieli okazję posadzić drzewa
i przytulić się na kształt logo miasta, w Krynicy-Zdrój wspólnie zaśpiewali niezapomniany przebój Jana Kiepury „Brunetki, blondynki…”, zaś w Rawie Mazowieckiej grali pod chmurką w gigantyczne Scrabble układając miłe wyrazy. Wydarzenia były nie tylko świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu ale także wyjątkową wizytówką miasta. Relacje z tych imprez można oglądać już od 15 czerwca br. na stronie www.fioletowastrona.pl, Facebooku oraz w kanale YouTube (www.youtube.com/MilkaPolska), a na ich podstawie zadecydować, które miasto powinniśmy wspierać w drodze do finału.

W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” poszukujemy najbardziej sympatycznej miejscowości w Polsce, czyli takiej w której mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie. Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy to poprzez wysyłanie wirtualnych przytuleń wyłonią najmilsze miasto w Polsce.

Pierwsza faza akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”, w której Polacy dopingowali swoje ulubione miejscowości trwała do 25 maja. Przejawy zaangażowania w zabawę były przeróżne: ludzie przytulali się na ulicach, robili zdjęcia z fioletową krówką, organizowali imprezy zaczynając od turniejów Zumby, a na klubowych kończąc. Pomysłowość rodaków i tym razem nie zawiodła! W kolejnym etapie organizatorzy konkursu sprawdzali jak mili są Polacy. Specjalni reporterzy Milki podróżując po Polsce fioletowym busem poszukiwali życzliwych oraz pomocnych ludzi. Relacje z ich przygód można nadal śledzić na www.fioletowastrona.pl i w kanale YouTube.

W niedielę, 6 lipca br. odbędzie się Wielki Finał, podczas którego Polacy poznają zwycięzcę akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!”. W trzech miastach-finalistach jednocześnie zorganizowane zostaną rodzinne imprezy plenerowe. Przez cały dzień mieszkańcy miast i ich goście będą mogli brać udział
w niecodziennych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów: koncertach z udziałem gwiazd, zabawach oraz konkursach z nagrodami. Najważniejsze wydarzenia w trakcie imprez będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.

Więcej informacji o akcji jest dostępnych na stronie akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!” www.fioletowastrona.pl.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *