Opel vectra wyprzedzając wjechał czołowo w motorowerzystę

kościerzyna sroda  wypadek

KOŚCIERZYNA.  Do  wypadku drogowego doszło dziś, w środę  ok. godz. 5.15 w miejscowości Rybaki (na  trasie Kościerzyna – Wdzydze). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca samochodu opel vectra  podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego zderzył się czoło z motorowerem,  którym kierował 67-latek. W wyniku tego zdarzenia motorowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala.

Dziś ok. godz. 5.15 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Rybaki na trasie Kościerzyna-Wdzydze. Policjant od razu na miejsce wysłał funkcjonariuszy. Mundurowi po przybyciu na miejsce wstępnie ustali, że 26-letni kierowca samochodu opel vectra podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego zderzył się czołowo z motorowerem,  którym kierował 67-latek. W wyniku tego zdarzenia motorowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku oraz z uwagi na powstałe utrudnienia wyznaczyli objazdy i kierowali ruchem. Na miejscu pracował także technik policyjny, który wykonał dokumentację fotograficzną. Sprawdzona została trzeźwość kierujących. Mężczyźni byli trzeźwi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie  prowadzą postępowanie w sprawie wypadku i wyjaśniają wszystkie jego okoliczności.

Policja apeluje o rozwagę i stosowanie się do przepisów obowiązujących na drodze.

kościerzyna  sroda wypadek 2

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *