Mariola Zmudzińska wiceprezesem Energi

GDAŃSK. Mimo zmian w składzie Zarządu spółki Energa SA i odwołania trzech członków Zarządu, w tym prezesa, Mariola Anna Zmudzińska – utrzymała stanowisko wiceprezes Zarządu ds. Relacji Inwestorskich.

Mariola Anna Zmudzińska

Mariola Anna Zmudzińska  jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła Podyplomowe Studia Menadżerskie MBA prowadzone przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, Uniwersytet Gdański i Institut d’Administration des Entreprises – Universite Paul Cezanne – Aix – Marseille III.

W 1993 r. rozpoczęła pracę w Agencji Rozwoju Regionalnego we Włocławku. Następnie przez dziesięć lat zarządzała przedsiębiorstwem prywatnym, współpracując z największymi firmami w kraju. W latach 2006-2007 jednocześnie sprawowała funkcje Prezesa  Zarządu w firmie Kongres Sp. z o.o. oraz  Prezesa Zarządu w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o do 2008 r. Przygotowywała konsolidację spółek szkoleniowych w Grupie Energa.

Od 2009 r. pracowała na stanowisku Dyrektora Ośrodka Konferencyjno – Szkoleniowego na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracuje z Towarzystwem Naukowym Organizacji i Kierownictwa. Prowadziła tam wykłady/szkolenia z zakresu budowania wizerunku firmy, komunikacji, przedsiębiorczości i ryzyka w przedsiębiorstwie. Koordynowała i kierowała projektami wspófinansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego POKL, EQUAL, Leonardo da Vinci, w tym projektem: „Szkolenie zawodowe sektora energetycznego w okresie transformacji”.

Autorka artykułów z zakresu prawa i przedsiębiorczości. Współpracuje ze Studia Humanistica Gedanensia i organizacjami pracodawców na Pomorzu.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *