Man-em do rowu, przewrotka i blokada drogi

pol wypadek korne man kad

KASZUBY. Do wypadku doszło pomiędzy Łubianą a Kornem na drodze krajowej nr 20. Kierowca ciężarówki z niewiadomych przyczyn, zjechał na pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka przewróciła się na bok i zablokowała drogę. Mundurowi zorganizowali objazdy. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 16.00 dyżurny kościerskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku pomiędzy Łubianą a Kornem na drodze krajowej nr 20. Ciężarówka przewożąca śmieci przewróciła się na bok i zablokowała drogę.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierowca man-a jechał w kierunku Kościerzyny. Z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze i przewrócił się na bok i zablokował drogę.

45 – latek został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Mundurowi zorganizowali objazdy. Policyjny technik wykonał oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *